Vánoce

Vánoce se jisto jistě blíží a proto jsem tu s článkem k navození vánoční atmosféry. Miluju VÁNOCE, jsou to svátky, při kterých si všichni lidé dokazují jak moc se mají rádi. Nemyslím samozřejmě formou, že jim dají nejdražší dárek, ale že jsou s nimi. Hrozně ráda dárky dávám, s kupováním je to horší(víte co, život socky), při nahlédnutí na cedulku s cenou mám vždy hrůzu v očích, ja nekradu abych na to měla. Tak to není se vším, ale určitě tento pocit zná každý. Při placení u pultu se nechci vzdát svých peněž, které střežím jako oko v hlavě, nakonec je přece ale prodavačce dám, protože vím, že obdarovaný bude mít z dárku radost a úsměv na tváři. To je pro mě hrozně důležité. Kdybych si měla vybrat z toho, jestli chci dárky jen dávat, nebo jen dostávat, rozhodně bych zvolila první možnost.
Zdroj


Pokud tápete a vůbec nevíte můžete kouknout SEM, tam najdete kopu dárku, které by určitě udělaly vašim blízkým radost. Nebo se zamyslete nad tim, co má ten daný jedinec rád a z toho něco vyvoďte. Nemám ráda paniku kupování dárku 23.prosince, radši mám vše v klidu koupené a zabalené dopředu, než abych se někde honila a stresovala. Takže rozhodně dejte na mě, teď je ta správná doba. A když už jsme u toho, co si přejete na Vánoce vy? Já bych ráda viděla pod stromečkem nový notebook, na který si rozhodně budu přidávat svůj díl, protože můj staroušek ten všechen tlak už nějak nedává.

Hrozně se těším na chvíli, když celým dům provoní jehličnan, bramborový salát a smažený kapr. Těším se na tu radost všude okolo. Pouto rodiny, která drží při sobě. Pelíšky k mému Štědrému dnu prostě neodmyslitelně patří. Je to jeden z mých nejoblíbenějších fimů, na který nedám dopustit. Zachumlaná s mámou v peřinách s cukrovím a čajem a k tomu naše očí směřují na televizní obrazovku, z pelíšku na Pelíšky. Takhle u nás každoročne probíhají Vánoce a doufám, že letos tomu nebude jinak :).Komentáře

Oblíbené příspěvky