Omluv se

Věřím, že každý z nás v životě udělal nějakou blbost, na kterou si teď vzpomene. V tomhle článku, chci ukázat, že bychom se měli za naše občasná pochybení omluvit. Když pochybíte a nějakého dotyčného urazíte, omluva tu situaci zlepší. Ale věřím, že v nějakých situacích ani omluva nepomůže, proto si svá rozhdonutí občas rozmýšlejte. Chápu, že je hrozně těžké udělat dobré rozhdonutí, které by vyhovovalo oběma stranám, ale někdy když se rozhodnete narychlo a spontálně dokážete něco zničit.
Zdroj

Občas se omlouvám za jakékoliv blbiny, kdy třeba někdě zavazím a druzí se pak diví, proč se omlouvám, když jsem nic neudělala, ale já to mám občas takto zakódované a nehnu s tím. Takže pokud se se mnou pohádáte tak je velká pravděpodobnost, že já se to budu snažit co nějdříve napravit, protože nedokážu být na někoho dlouhodobě naštavaná. Někdy je to plus, ale prostě jsem většinou ta co povolí. Ale zase si nenechám toho tolik co líbit, i když to tak teď vyznělo. Dokážu se jako správný lev dohadovat za svou pravdu a za svůj názor.

Pokud jste v blízké době udělali nějakou blbost, která by ještě stála za omluvu, zkuste to, nechci říkat že o nic nejde, ale pokud to uděláte ten člověk na vás třeba změní názor. Jelikož mě na mých kamarádech hrozně moc zálěží a nechci je ztratit snažím se být pro ně tou dobrou kamarádkou, na kterou se můžou obrátit, nepodratí je a ví že tu pro ně je.

Nelly

Komentáře

Oblíbené příspěvky