Předsevzetí

Jak to už tak většinou bývá, dáváme si na začátku roku nějaká předsevzetí, která chceme za ten následující rok splnit. Je důležité mít určité cíle a požadavky do celého svého života, byť naplánované, že je splníte do měsíce, roku či do konce svého bytí. Miluju to když si napíše někdo, co všechno chce splnit za ten rok, dá tomu tak měsíc, někdy ani ten ne a skončí. Jsem typ, který potřebuje a chce mít vše tip ťop(občas mi ale nejde moc úklid pokoje). Takže plány co mám se snažím splnit s největším nasazením.

Letos jsem si řekla, že v příštím roce chci být šťastná a užívat si, co to jen půjde. O to přece v životě jde ne? Je to pomalu už ohrané, jak to většina lidí říká, ale to je ten důvod proč být tady. Nemám ráda, když lidi stresují, mají pořád nějaké depky a nejsou spokojení. Měli by zjistit co je užírá a skoncovat s tím, třeba to v tom horším případě ví a nedokáží skoncovat. Občas si nějaké věci beru moc vážně a jsem kvůli nim smutná, ale to tak má asi každý.
Zdroj
Každý by se měl od  minulého roku něčím poučit  a jestli ne, je to špatně(viz knížka Ukaž co děláš-Austin Kleon). Každý chybuje a není perfektní a každý by měl najít aspoň jednu věc, která se mu nepovedla a v dalším roce už tu chybu neopakovat a tímto se učit.

Vstupujte do nového roku šťastní jak jen to půjde a věci se vám budou dařit samy, věřte tomu. Tenhle článek vydávám právě na Silvestra abyste o tom třeba popřemýšleli, je to jen a jen na vás. Usmějte se, příští rok bude ten VÁŠ. Čtěte literatura, která vám něco dá, choďte do divadla, obklopujte se lidmi, které milujete, choďte ven a nečučte jen do monitorů, obrazovek a displejů.

Jen tak mimochodem teď mě pobavil tenhle obrázek. Já budu v tomto určitě chybovat.
Zdroj
A tady bych to chtěla ukončit. Co plánujete na dnešní večer a noc? Máte nějaká předsvzetí?
Nelly

Komentáře

 1. Krásný článek a přeji jen to nejlepší do roku 2016! ♥ :)
  adele-bloguje.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Napsala jsi to strašně krásně! Nejvíc se mi líbí věta, abychom se usmáli, že tento rok bude ten náš. Ani nevíš, jak bych si to přála..
  Každopádně všechno nejlepší a nejkrásnější do nového roku i tobě! ♥

  Zvu Tě na mojí Giveaway!

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky