We♥it

Určitě každý z nás zná tuhle appku, hrozně mě baví jen tak projíždět hlavní panel a dívat se na ty nádherné obrázky a fotky. Na tu dokonalost. Na ty krásně zamilované páry, na ty vypracované postavy, na to výborně vypadající jídlo. Prostě na ten svět bez chybičky. Občas bych se do něj chtěla ponořit a prožívat onen ideální svět. To bohužel nejde, ale můžeme udělat hodně věcí proto abychom se cítili šťastní i ve svém "obyčejném" životě.

Asi se vám z následujícího obrázku sbíhají sliny viďte? Udělat lívance, na ně dát šlehačku a dozdobit ovocem, na tom není nic složitého, takže pokud nevíte co si udělat na snídani tak si je udělejte a třeba i vyfoťte, rozhodně budete mít lepší náladu.
Zdroj
Jak už jsem určitě v nějakém předešlém článku zmínila, na každou z nás čeká princ, takže pokud teď jsme samy nezoufejme. Určitě každá z nás měla aspoň jeden crush za svůj život( já několik, haha), prostě jsme se zakoukaly do někoho, kdo nám nebyl souzen, tak to ale je a bývá a nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Ale ten náš vyvolený určitě vstoupí do našeho života, to mi věřte.Zdroj
Kdo by nechtěl mít vypracované břicho, štíhlé nohy a úchvatné pozadí? Jestli sledujete můj blog delší dobu, určitě víte, že jsem rok a něco cvičila denně. Řekla bych, že úspěšně, protože jsem zhubnula něco okolo 8-10 kil. Teď rozhodně nemám vypracované břicho a kdo ví co ještě, ale jsem se svou nynější postavou celkem spokojená, jistěže by to mohlo být lepší, ale nějak se ke cvičení a dalšímu hubnutí nemám. Jen vám chci říct, že zhubnout jde, jde to i bez toho abyste podstupovala hladovky a kdo ví jaké procesy. Rozhodně kvůli postavě a malému špíčku neskákejte z mostu, ale pokud s ní nejste spokojená, můžete začít s úpravou jídelníčku a cvičením. Je to na vás. Jistěže se kluci podívají na pěkný zadek, ale vyzábliny nebudou v jejich oblibě. Každá z nás se narodí s určitým typem postavy, máme to třeba v genech, nebo co já vím, ale s některými partiemi to třeba nikdy nebude podle vašich představ. Přesto přese všechno mějte své tělo rády.

Zdroj
Tak a to jsme opět na konci. Nějaké připomínky či otázky? Budu ráda za jakoukoli reakci a názor.

Nelly

Komentáře

  1. princa na bielom koni som našla :D takže som šťastna o svoje pozadie sa aj starám , hlavne o svoj zadok :) , a tá ślahačka sa mi hrozne hodí teraz

    https://clodyteenmummy.wordpress.com/

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky