MOJE PRÁZDINY 2015


Léto. Tomu už letos odzvonilo, ale přesto jsem ráda, jak moc jsem si ho letos užila. Tohle téma jsem viděla zpracované různě všude a já doufám, že vás třeba zaujme a začtete se do mých zážitků. Na úvodní fotce tohoto článku, je fotka focená v Haagu v Holandsku půlkou července, ale nebudu se předbíhat a začnu pěkně od začátku.


Hned prvního července se konal CINETUBE ve Zlíně. Tady je článek, který jsem o něm napsala. Bylo to tam hrozně fajn a moc jsem si to užila, protože na youtube koukám a tohle mě baví. A pak jsem nějak prožila ty skoro celý dva týdny začátku července, tak, že jsem prostě nic nedělala. Chodila jsem na koupaliště a byla s kamarády, jela za jednou kamarádkou domů, kde jsem si to moc užila a i když lilo, tak jsem si našly alternativu, jak si to užít. A za smutnou věc z léta považuju, že nám odešel pejsek, měl už 15 a to je na velkou rasu hodně. 


A pak, jak už jsem zmiňovala jsem byla na týden v Holandsku, odlétaly jsme 10. července. A tam se mi moc líbilo. Je to prostě zase něco jinýho než Česko, ráda objevuju nové země(ne, fakt nejsem jako Kolumbus). V červenci jsem ještě byla 2x v kině s holkama. Jednou jsme byly na "Bez kalhot XXL" a týden na to na "Méďa 2". 

 (A kdyby jste nechápaly popisek, tak předtím nám totiž jednou bus ze Zlína ujel)


A nějak koncem srpna jsme si jeli pro tohohle krasavce. Jmenuje se Ben a momentálně mu jsou 4 měsíce. Tuhle fotku fotila Vika a hrozně jsem se do ní zamilovala. Je to ještě hrozný tele, ale už pomalu dostává rozum. Byla jsem se pak třeba koupat tady, jak vidíte na násl. fotce. Kde jsem se taky moc nasmála s kamarádem, kterého pokládam za mého bráchu.


První týden v srpnu začal tím, že mi přijela kamarádka a rovnou k tomu i můj bratranec s jeho dvěma kamarády. S kamarádkou jsme přespaly u nás a druhý den jely zase k nim. Bylo to hrozně fajn. Hrály jsme třeba voliš a četly časáky. 


V srpnu jsem měla možnost jít dělat hostesku na dostihy. S holkama jsme tam měly i tanečno-pěvecké vystoupení. Byla to makačka, ale ten den stál rozhodně za to, mám aspoň nové zkušenosti. Potom jsme s Vikou navštívily Brno, kde jsme byly tak jako minulý rok u její babičky. Takže nákupy, kino atak. 


A samožřejmě bych nemohla zapomenout na své sladké šestnáctiny. Byly úžasný, hlavně díky holkám. Byly jsme u nás a jely na Diskov. Narozeninová oslava s rodinou proběhla až první sobotu v září a byla taky skvělá. 


A poslední týden prázek jsem strávila tak nějak doma. Jeden den jsem byla s kamarády v Olomouci, protože se naše parta dlouho neviděla a chtěli jsme někam vyrazit. Potom jsem byla pořád na nedalekém koupališti s rodinou a kamarády. 

A takové byly moje prázdiny! Prostě jedním slovem super.

A jaké byly vaše? Co jste dělali? 

Nelly


Komentáře

  1. Tenhle článek je super! Strašně moc se mi líbí koncept, ale zde hlavně zpracování.
    Moc povedené:)♥

    http://morningswithmee.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky