Láska


Určitě znáte ten pocit když kolem vás projde krásný a úžasně navoňaný kluk a vy jste jak v sedmém nebi. Ten pocit snad ani nejde popsat. Správná voňavka je pro ženy afrodiziakum. A to ani nemluvím o roztání, když vidíte nějakého hot klučinu. Asi si říkáte, že na něho nemáte, ale proč se vlastně my všechny tak hrozně podceňujeme? Vždyť jsme každá v něčem dobrá, každá jsme jinak krásná a něčím jiná. Každá máme úsměv, do kterého se druzí můžou zbláznit.

V romantických dojácích vždycky dva hlavní hrdinové skončí spolu. Je jedno jestli je ten kluk nádherný a bohatý a ta holka obyčejná a chudá, prostě budou spolu. Je jedno jestli je ten kluk třeba princ a ta dívka ledajaká holka z vesničky, jejich osudy se propojí, zamilují se a budou žít šťastně až do smrti. Bylo by krásné tak žít viďte? Tak to ale nefunguje, i vy asi pozorujete, kolik je v dnešním světe rozvedených páru apod. Prostě není to ideální ale co s tím kdo naděláme.

Když projedete net najdete tam x milionů rad "Jak na něj" a "Jak dostat kluka svých snů", "Jak dostat kluka co vás nechce".. "Jak udělat to aby se do vás zamiloval".. I já se nad názvy musím pousmát, jsou to přece jen blbiny, dobře některá rada může na kluka zafungovat a on doopravdy může být váš. Ale kluci nejsou kus od kusu stejní. Můžou mít vyhlédnuté typy, někteří jedou po blondýnkách, někteří zase po tmavších odstínech vlasů. Tak tomu prostě je. Tak jako nám holkám se nějaký kluk, co o nás stojí nelíbí, tak i klukům se my, byť se budem snažit sebevíc líbít nemusíme. A když vás nějakým způsobem odmítne první kluk, na kterého jste něco zkusila, jen se prosím nesložte jako hromádka neštěstí. Budou tu i jiní.


Jestliže máte všechny kamarádky zadané a vy se cítíte jako poslední ze všech, jako ta nejhorší. Nedělejte to. Právě tímto můžete potencionálního prince odradit. Můžete ho potkat úplně kdekoliv. Momenálně hrozně frčí seznamování přes facebook a jiné sociální sítě. Prostě jen tak projíždíte třeba ten facebook, najednou kliknete na profil nějakého hezkého kluka a odešlete mu žádost. Pokud ji přijme, tak si spolu třeba začnete psát a pokud je z okolí domluvíte se na nějakou schůzku. Buďme ale opatrné a neposkytujme tolik informací člověku kterého neznáme. Na svém profilu může mít x fotek, ale na druhou stranu není nic lehčího než si založit "fake účet" a začít se "štítem" někoho jiného.

A teď se vracím ještě skoro k začátku. Pokud se vám ten kluk zalíbil, třeba za ním dojděte a dejte se do řeči. Nevím, pokud to není nějaký namyšlený frajírek nepošle vás ,vy víte kam. Kluci se chovají jinak když jsou sami s vámi a jinak když jsou s kámoši. Tak tomu vždycky bylo a je tomu i dodnes. Takže se snažte s ním být sama a hlavně nebuďte moc hrr. Třeba vám to vyjde. Na každou z nás čeká nějaký vysněný princ na bílém koni s kyticí rudých růží.

Tak co, co si o dnešním článku myslíte?


Komentáře

 1. Ahoj! Nominovala som ťa do Liebster Award Tagu. Otázky nájdeš tu: http://domilap.blogspot.sk/2015/09/liebster-award-tag.html#more
  Domi Lap

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju, budu se ho snazit vydat nejdriv co to pujde :)

   Vymazat
 2. Krásně jsi to napsala.. Je pravda, že všechny ty "zaručené" rady, jak sbalit kluka mi vždycky přišly spíš k smíchu, realita je někde úplně jinde. Upřímně si nedokážu představit, že by se jimi někdo vážně řídil. Jen doufám, že máš pravdu, že na každou ten její princ čeká, jinak by se taky mohlo ukázat, že čekám zbytečně :D

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujuuu :)) necekame zbytecne, objeví se nějaký který za to bude stat nejvic ze všech ^^

   Vymazat
 3. Super článok ! Tie "rady" na zbalenie chalana sú smiešne .. :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky