Holandsko/pátek

Ahoj!
Jak už jsem zmiňovala v plánech na léto, že poletím do Holandska, tak už jsem tam byla a nemůžu si stěžovat...(maximálně  na to nepříznivé počasí)...Napadlo mě, že vydám články, ve kterých budu popisovat, co jsme ten den dělali. Samozřejmě i s fotkami.(A haul taky bude :))
Budu je psát zpětně :). Takže začneme od začatku.
Pátek 10.7.
Je přesně 7:30 a mně zvoní budík, nejsem kamarádka se vstaváním a ještě k tomu o prázdninách, ale těším se, takže to musím překousnout. Mamka má pro nás, ale nešťastnou zprávu, kvůli rodiným důvodům musí zůstat doma(nebudu tu o tom psát, ale je to vážné..). Takže nakonec jedeme jen já, babička a teta. Letí nám to z Brna, takže delší cestu na letiště krátím posloucháním písniček. Je 11:25 a my vzlétáme, samozřejmě jsem to nezapomněla vyfotit.

Let bude trvat 1 hodinu a čtyřicet minut, takže nasazuju sluchátka a v tabletu pouštím 22 Jump street. Uteklo to jako voda, letušky už oznamují, že budeme přistávat. Na letišti se už dlouho nezdržujeme a dále putujeme k autu mého bratrance. Cesta do Haagu, kde bratranec bydlí je zdlouhavá, stojíme v zácpě, která se jen tak rychle nepohne. U něho doma nás vítá morče Alfréd.

Večer se ještě jdeme projít k moři, namočíme, ale pouze chodidla, protože moře je studené. Nádhera! Je to prý nejkrásnější pláž celého Beneluxu, tak na co si stěžovat. Na pláži je dlouhatánská řada restaurací, kde si může většina lidí i lehnout. Haag je dalo by se říct mezi Rotterdamem a Amsterdamem. V Holandsku jsem ještě nikdy nebyla, líbí se mi tu :).


Tak zatím :).
Zítra se můžete těšit na článek o sobotě. 

xoxo 
Nelly

Komentáře

Oblíbené příspěvky