Co se dělo a dít bude?


Asi si všímáte, že můj blog není poslední dobou hlavně o kosmetice, jak býval předtím. Kosmetika a líčení, outfity, to všechno mě pořád baví, ale nevím jak o tom psát. Dobře, outfity nafotím, ale na líčící tutoriál, jak jsem dělala dřív, se radši podívám ve videu, ne na fotkách a právě proto chci tohle změnit. Chci psát o čemkoliv mě napadne, je to můj blog, můžu si ho poupravit, podle sebe. 

Říkala jsem si. Mám přestat? Takhle by to, ale nešlo, psaní mě baví a chci aby lidi viděli, že přesně tohle mě baví. Byla jsem méně aktivní, to se přiznávám, ale mrzí mě, že mi ubyly pravidelné čtenářky. Teď, ale nechci aby to vyznělo, že těch, které se mnou zůstaly si nevážím, tak to vážně není! Vážím si VÁS, opravdu hrozně moc, pomáháte mi, když tu napíšete nějaký hezký komentář, jsem ráda, že články někoho baví.

Budu se snažit vydávat pravidelněji, co to půjde, ale nebudu se vám omlouvat, za to, když jednou nevyjde článek. Prostě chci to posunout o něco dál, nechci se teď mít za žádnou velice populární blogerku, ale chci aby lidi četli, to do čeho něco vložím. 

Můžete se těšit na Back to school edici, která, pokud to všechno vyjde, měla by vyjít kolem půlky srpna. Víc nechci prozrazovat a snad se VÁM, mé milé stále a třeba i nastávající (..to je jak na svatbě..)  čtenářky bude zde líbit a budete se sem rády vracet :).


Nelly

Komentáře

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Mňa oveľa viac bavia tie "rôzne" články, než len beauty a outfity. Si hrozne sympatická a máš pekný blog. :) Máš o jednu čitateľku viac.
  SweetSunshine

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dekuju moc ^^ a jsem rada ze se ti tu libi ;))

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky