Be fit & beautiful-PodváhaDneska to bude po delší době Be fit & beautiful.
Podváha-Anorexie:
S touto nemocí žijí statisíte lidí po celém světě.Dříve jsem si říkala:"Jejdaa, jsou totálně padlý na hlavu, proč to dělají".Ale dnes si říkám:"Jo jsou nemocný, ale nemůžou za to jen oni". Hodně lidí je ovlivňuje. Společnost se dívá na lidi, kteří mají pár kil navíc, skrz prsty. Neberou je. Internet je plný haterů. Je mi z toho vážně špatně. Lidé, kteří trpí anorexií se vidí strašně tlustě. Ale ani ta slečna "v zrcadle" není tlustá.

Nechci tady dělat nějaké ukvapené závěry. Nic takového jsem neprožila, ale vím o anorexii, bulimii a podobných psychicky způsobeným nemocích celkem dost. Učili jsme se o tom ve škole, přečetla jsem na blozích a internetu obecně spoustu příběhů těchto slečen, v některých případech i chlapců.
 VŽDY s tím jde něco udělat. A ne, se ze dne na den rozhodnout, že prostě jíst nebudu.

Snad každý chtěl (chce) vypadat jako známá panenka Barbie, nebo snad ne? Pro malé holčičky je jako vzor, mnozí si s tím projdou i pubertou a může to skončit právě ANOREXIÍ. Nemyslím tím, že by se měly tyto panenky přestat vyrábět, ale něco na tom bude.
Barbie je něco jako ikona.
-nádherné vlasy
-krásná pleť
-bezchybný makeup
-úžasná postava
-senzační značkové oblečení a makeup

Když se podíváte do zrcadla měla by z vašich úst vylézt: "Jsem docela hezká, není to špatné, ta postava by mohla být lepší, ale to spravím cvičením :) ".
A ne hláška typu: "Ježiši,  já jsem hnusná, ty špeky, tlustá. Raději se zavřu doma a nikam nepůjdu".
  
Jak už jsem řekla žádný extra nádherný typ holky NENÍ. Každá z nás je originál a mělo by se jí vážit!!! Holky, každá jsme krásná a úžasná.I když máte "špíček" buďte spolu spokojení. Mějte se rádi, cvičte, jezte zdravě, ale nepřehánějte to. Teď momentálně jsem se svojí postavou docela spokojená, cvičit ješte budu, ale mám se ráda :). Upřímně raději budu dalo by se říct silnější nebo akorát, než abych neměla žádná prsa a lezly by mi kosti. Teď je strašně velký boom okolo anorexie. Existují desítky ANABLOGŮ. Na asku mají účty. Je to prostě postavené na hlavu. Ty holky tam píší třeba jídelníčky, přidávají  fotky, jak je podle nich anorexie nádherná...
Těm, co to píší bych doopravdy jednu vrazila. Nabádají mladé holčiny, aby se staly také anorektičkami. Aspoň vy, kteří to teď čtěte mi slibte, že nikdy žádnou hloupost neuděláte nestanou se z vás  anorektičky.


To by bylo vše, omlouvám se, že článek není nijak extra dlouhý, ale sdělila jsem Vám, co jsem potřebovalaKomentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky